A Mommy Works Hungary facebook csoportján keresztül az elmúlt 2 évben már több száz cég talált új munkatársat.

Könyvelő munkatárs - 6 órában

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

A Crystal Worldwide Group egy adótervezéssel és üzleti tanácsadással foglalkozó nemzetközi cég. Ideális, részmunkaidős álláslehetőséget kínálunk olyan környezetben, ahol megértjük, hogy egy anyának a család az első és nem várunk motivációs levelet az álláspályázat beküldéséhez.

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Külföldi tulajdonú magyar vállalkozások könyvelése, adóbevallások elkészítése,
  • Éves beszámolók elkészítésében aktív részvétel
  • Banki ügyintézés, utalások
  • Szerződésminta szerkesztése, dokumentumok iktatása, rendszerezése
  • Hatósági nyilvántartásoknál bejegyzések intézése,
  • Számlakiállítás és díjbeszedés.

Amit ajánlunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • igényes munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil nemzetközi háttér
  • 4 vagy 6 vagy 8 órás munkaidő megegyezés szerint rugalmas időbeosztásban home office-szal kombinálva

Amit tőled kérünk

  • legalább felsőfokú gazdasági szakképesítés (pl. mérlegképes könyvelő)
  • könyvelés területén szerzett min. 3 év tapasztalat
  • legalább alapszintű szintű angol nyelvismeret (orosz nyelv ismerete előny, de nem feltétel)
  • önállóság
  • precizitás
  • üzleti titok bizalmas kezelése

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Munkavégzés jellege

Részmunkaidős

Szakterület

Pénzügy, Könyvelés

Jelentkezési határidő

2021.01.09.

Napi munkaórák

6