A Mommy Works Hungary facebook csoportján keresztül az elmúlt 2 évben már több száz cég talált új munkatársat.

Marketing - HR koordinátor

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

A Viador Átrium építész tervezőiroda 2008 óta meghatározó szereplője a piacnak, számos kereskedelmi és irodaépületben, de akár egészségügyi vagy oktatási intézményekben találkozhattál már a munkáinkkal. Az irodánk által nyújtott szolgáltatások az építészeti vagy generálkivitelezés mellett a projektmenedzseri, műszaki ellenőri, épületgépészeti, épületvillamossági igényeket is lefedi.

Cégünk az elmúlt években számos rangos szakmai elismerést kapott, az idei évben Építőipari Nívódíjjal jutalmazták projektmenedzsereinket, elnyertük az idén az Év irodája díjat nagyvállalati kategóriában, illetve a BIGSEE nemzetközi megmérettetésen Architecture Award-dal ismerték el az egyik munkánkat. Csapatunkba 4 órás részmunkaidőben marketing-hr koordinátor munkatársat keresünk!

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Marketing anyagok készítése magyar és angol nyelven
  • A honlapunk és social media oldalaink kezelése
  • Díjazások, versenyek menedzsmentje
  • Partner bemutatkozók, workshopok szervezése
  • Projekt fotózások koordinálása
  • HR projektek támogatása

Amit ajánlunk

  • Ember- és családbarát munkahely vagyunk
  • Hosszútávú együttműködésben gondolkodunk
  • Rugalmas munkavégzést biztosítunk (heti 1 alkalom benti munkavégzés, a többi napon home office biztosított)
  • A tanulási lehetőségeket (konferenciák, tanfolyamok) támogatjuk
  • Családias, közvetlen légkörben dolgozunk
  • Ha érdekel a HR /szervezetfejlesztési terület, lehetőség van alkalmanként ezekbe a projektekbe is bekapcsolódni

Amit tőled kérünk

  • Marketing munkakörben szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
  • Szakirányú marketing végzettség
  • Min. középszintű angol nyelvtudás (szükség lesz rá)
  • Jelentkezz hozzánk, ha
  • Szakirányú marketing végzettséged van és szereted a szakmát
  • Szívesen foglalkozol a marketing kommunikációs részével
  • Szeretsz új ötleteket, megoldásokat kitalálni és megvalósítani
  • Nyitott vagy HR feladatokra
  • Ha részmunkaidős pozíciót keresel rugalmas munkavégzéssel
  • Nagy előnyt jelent, ha:
  • építészirodával működtél együtt korábban

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

1143 Budapest, Gizella út 51-57.

Munkavégzés jellege

Részmunkaidős

Szakterület

Marketing, Média, PR

Jelentkezési határidő

2022.12.02.

Heti munkaórák

20

Napi munkaórák

4