A Mommy Works Hungary facebook csoportján keresztül az elmúlt 2 évben már több száz cég talált új munkatársat.

Közbeszerző

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Célunk, hogy a Jelenlét módszer segítségével a Magyarországon leszakadó, mélyszegénységben lévő településeken diagnózisalapú, komplex fejlesztő munkát valósítsunk meg. A Jelenlét lényege: A kirekesztett közösségekkel együtt, helyben, közösen feltárni a problémákat, azokra választ adni, s együtt megtalálni a kivezető utat.

A bevont települések számának növekedésével folyamatosan bővítjük a terepen dolgozók, valamint a program hátterét támogató irodai csapatainkat.

Bővebb információk:

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Európai Uniós finanszírozású projektek keretén belül felmerülő közbeszerzési eljárások előkészítése és önálló lefolytatása.
  • Eljárást megindító felhívás és egyéb közbeszerzési dokumentumok, szükség esetén szerződésmódosítás előkészítése.
  • Hirdetmények és egyéb dokumentumok kezelése.
  • A közbeszerzéshez kapcsolódó eljárási cselekmények önálló kezelése EKR-ben.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel és a felügyeleti szervekkel;
  • Részvétel szervezeten belül egyeztetési, jóváhagyási folyamatokban.

Amit ajánlunk

  • Támogató csapat
  • Szakmai támogatás
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmas, családbarát munkahely
  • Egyéb, béren kívüli támogatások

Amit tőled kérünk

  • Legalább 3 éves, európai uniós közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat (ajánlatkérői oldalról)
  • EKR, EPTK / SSO felhasználói szintű naprakész ismerete (ajánlatkérői oldalról)
  • Haladó MS Office ismeretek, kiemelten fontos az Excel-tudás
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Európai Uniós források ellenőrzésével kapcsolatos tapasztalat
  • Európai Uniós források felhasználásához kapcsolódó szabályozók ismerete

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 23.

Munkavégzés jellege

Teljes állás

Szakterület

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Jelentkezési határidő

2024.06.18.

Heti munkaórák

40

Napi munkaórák

8