A Mommy Works Hungary facebook csoportján keresztül az elmúlt 2 évben már több száz cég talált új munkatársat.

Irodavezető/Asszisztens

Mit érdemes a cégről, csapatról tudni?

Jónevű, fiatalos csapattal működő, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező budapesti ügyvédi iroda.

Mivel telnek majd a mindennapjaid?

  • Pénzügyi, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • kimenő, bejövő számlázás kezelése,
  • Kapcsolattartás könyvelővel és beszállítókkal (IT, irodaszerek, kiadványok, telekommunikáció, stb)
  • Beszerzések teljes körű intézése
  • Iroda belső adminisztrációja, nyilvántartások, szerződések, folyamatok kezelése
  • Postázás, iktatás
  • Jogászok munkájának adminisztratív támogatása
  • HR, marketing és üzletfejlesztési tevékenységek adminisztratív támogatása

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern, kellemes munkakörnyezet a belvárosban
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Azonnali munkakezdés

Amit tőled kérünk

  • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat és felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel.
  • Középszintű angol nyelvtudás (ami használható)
  • Munkára való igényesség, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktivitás és önálló munkavégzésre való képesség

Érdekel az állás?

Munkavégzés helye

Budapest, belváros

Munkavégzés jellege

Részmunkaidős

Szakterület

Jog, Jogi tanácsadás

Jelentkezési határidő

2024.05.05.

Heti munkaórák

30

Napi munkaórák

6